Reduslim > 우리 연구소 소식

의견과 제안

국제결혼문제연구소에 오신걸 환영합니다
우리 연구소 소식

Reduslim

페이지 정보

작성자 Darren 작성일22-08-03 03:17 조회13회 댓글0건

본문

Vědci nejprve provedli průzkum u více než 6 000 lidí, kteří po dietě v minulosti zhubli v průměru o 10 liber (4,5 kg). Požádali je, aby sledovali, reduslim jak často cvičí alespoň 20 minut. Poté je každé tři měsíce kontrolovali, aby zjistili, zda pokračují v každodenním cvičení.

Lidé, kteří cvičili soustavně, reduslim měli větší pravděpodobnost, že si v průběhu roku udrží úbytek alespoň pěti liber (2,3 kilogramu).

Proč cvičení každý den ve stejnou dobu usnadňuje dodržování plánu

"To skutečně podporuje myšlenku, že existuje vliv denní doby na vaše stravovací rozhodnutí," říká doktor Steve Cole, profesor věd o výživě na Torontské univerzitě a hlavní autor reduslim studie. "Nejde jen o pravidelnou rutinu chození do posilovny."

"To skutečně podporuje myšlenku, že existuje vliv denní doby na vaše rozhodování o jídle," říká Steve Cole, Ph.D. Steve Cole, Ph.

Výzkumníci se domnívají, reduslim že nutnost naplánovat si čas v posilovně do svého dne by vám mohla pomoci naplánovat si cvičení tak, abyste mohli dodržovat konzistentní cvičební režim. Navíc cvičení ve stejnou dobu zvyšuje pravděpodobnost, reduslim že se dostaví výsledky, protože vaše tělo má více času spálit kalorie z jídla, pokud cvičíte hned ráno nebo po příchodu z práce.

Kdy cvičit:

Cvičte ráno, abyste se vyhnuli odpolednímu útlumu.

Cvičte každý den alespoň 30 minut zhruba ve stejnou dobu. Vědci zjistili, že cvičení ve stejnou dobu vám může pomoci vytvořit si zdravou rutinu.

Cvičte každý den ve stejnou dobu a na stejném místě. "Pokud budete cvičit v určitou dobu, je pravděpodobnější, že si tento návyk udržíte," říká Cole.

Jak cvičit

Ať už dáváte přednost chůzi, plavání, reduslim posilování nebo běhu, je důležité vybrat si takovou formu cvičení, která vás baví.

Pokud cvičíte doma, zvolte si denní dobu, kdy se vám bude cvičit lépe, například uprostřed odpoledne.

Pokud cvičíte v posilovně, snažte se najít dobu, kdy je většina ostatních lidí ve stejné místnosti a cvičí.

Pro ty, kteří potřebují dodržovat zdravější životní styl, je cvičení

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.